Haberler & Yazılar

son bilgilendirmeler, haberler, kampanyalar ve yazılar

Bağcılar’da Kalitenin Adı Özgür Düğün Sarayı

5 Şubat 2017

Bağcılar’da 25 yıldan bu yana Düğün, Sünnet, Kına, Konferans ve Toplantı hizmetlerini sizlere daha iyi verebilmek için çalışıyoruz.

Bağcılar'da

Bağcılar’da

Özgür Düğün Sarayı Bağcılar’da en mutlu günlerinizi sevdiklerinizle eğlenerek geçirmeniz için size özel bir mekan hazırlamanın mutluluğu içindeyiz.

Bir saray’da olması gereken her şey düşünülerek tasarlanan Özgür Düğün Sarayı bütün aileniz, akrabalarınız, eş ve dostlarınız ile düğün boyunca eğlenceli şık ve ayrıcalıklı bir mekânda bulunmanın hazzını yaşamanızı hedef edinmiştir. Çocuk oyun odası, modern kafesi ile soğuk-sıcak içecekleri, aperatif yiyecekleri, bayan-erkek mescidi, modern lavaboları, gelin ve sanatçı odaları, makyaj odası ve en leziz yemeklerin hazırlandığı geniş mutfağı, özel locaları, her türlü görselliğin yansıtıldığı led ışıkları, geniş dans pisti, sahnesi ve daha bir çok sayamadığımız özellikleri ile siz değerli müşterilerini en güzel şekilde ağırlamanın coşkusu içindedir.

10 güvenlik kamerası ile devamlı gözetlenen, tecrübeli garsonların düğün boyunca hizmet kalitesi ile, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi ile 500 kişilik oturma kapasitesine sahip Özgür Düğün Sarayı kendi kulvarında rakipsiz olmanın ayrıcalığını siz değerli müşterilerine tattırmaktan mutluluk duyacağız. Çocuklarınıza ve torunlarınıza ileride anlatabileceğiniz en güzel hatıralar en anlamlı hayat tabloları burada sizi bekliyor olacaktır.

Toplantı ve Konferans Salonları

Toplantı Salonlarımız:

Yerinde, zamanında ve kurallarına uyularak yapılan toplantılar iş hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Toplantılar, katılımcılara, birbirilerini daha iyi tanıma fırsatını sunar. Ayrıca firmada birliktelik duygusunu güçlendirirken, şirket kültürünün yeniden üretilmesini sağlar.

Hizmet odaklı anlayışımız, toplantı programınızın öncesinden sonrasına kadar tüm aşamaları kapsıyor. Planlama ve uygulama safhalarında iş başında olan çözüm ortağınız Özgür Düğün Sarayı, detaylardan kurtarıp sizi özgür kılıyor. Konuklarımız, bu sebeple her zaman bizden hizmet almayı tercih ediyor.

Konferans Salonumuz:

Toplantı ve konferanslarınız için, her türlü bilişim ve iletişim sistemlerinin sağlandığı, 500 kişilik oturma kapasitesine sahip konferans salonumuzda, giriş holünde düzenlenebilecek kokteyl organizasyonları ile değerli konuklarınıza ev sahipliği yapmaktayız.